Apple'ın Yeni Güncellemesi: iOS 11.1.2! - Net Hareket

Apple’ın Yeni Güncellemesi: iOS 11.1.2!

59b66f8767b0a969783b4ed8
iOS 11 güncellemelerine son sürat devam eden Apple, iPhone X kullanıcılarının 2 sorununu bu güncellemeyle ortadan kaldırdı.

iPhone kullanıcılarından gelen şikayetleri göz önünde bulundurarak sorunların ortadan kalkması adına güncellemeler yayınlamaya devam eden Apple, özellikle de iPhone X kullanıcılarının sorununu ortadan kaldırdığı son güncellemesini de yayınladı.

Geçtiğimiz hafta ‘i’ harfini otomatik olarak ‘A [?]’ karakterine çeviren klavye hatasını iOS 11.1.1 güncellemesiyle düzelten Apple, şimdi de iOS 11.1.2 güncellemesiyle iPhone X kullanıcılarını etkileyen iki sorunu ortadan kaldırdı.

Bu sorunlardan en önemlisi de iPhone X ekranının ani hava değişimlerinde dokunmaya karşı tepki vermemesiydi. Apple, bu sorunu ortadan kaldıracakları bir güncellemenin üzerinde çalıştıklarına yönelik açıklama yapmıştı. Beklenen güncelleme sonunda yayınlandı. Apple, iOS 11.1.2 güncellemesinde düzeltilen hataları şu şekilde belirtiyor:

  1. Ani sıcaklık düşüşlerinin ardından iPhone X’un ekranındaki geçici tepkisizlik sorunu giderildi
  2. Canlı Fotoğraflar ve iPhone X’la çekilen videolarda bozulmaya sebep olabilecek sorun giderildi.

iOS 11.1.2 güncellemesini yüklemek için cihazınızda Genel>Ayarlar>Yazılım Güncellemesi sıralamasını takip edip güncellemeyi indirebilirsiniz.

Yorum yok

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>