Google Drive’ı Ücretsiz 1 TB Yapma

google-drive-logo-2014

Google One Drive sınırsız depolama hizmetini kapatmış,uygun bir fiyata depolama alanı satmaya başlamıştı.Bu yazımızda ücretsiz bir şekilde depolama alanınızı 1 tb yapmanın yolundan bahsedeceğiz.

Google bize 15 GB ücretsiz depolama alanı sunuyor,bunun üstündekiler ücretli.Fakat yapacağınız şeyle 1 TB’a kadar ücretsiz depolama alanına sahip olabilirsiniz.

Google Haritaları biliyorsunuzdur,Google’ın dünya haritalarını detaylı bir şekilde çeken büyük hizmeti.Google Haritalarda,yer ekleyen,soru yanıtlayan,fotoğraf ekleyen,yer düzeltmek amacıyla Google Haritalar’ı güncelleyen kullanıcılar puan kazanmaya başlıyor.Kazandığınız her puan sizi 1 TB’lık depolama alanına doğru ilerletiyor.

Eğer siz de Google Drive’nızı 1TB’a yükseltmek istiyorsanız yerel rehberler programına buradan kayıt olabilirsiniz.Ardından hangi seviyede olduğunuzu takip etmek için İOS ve Android Google Haritalar yan menüsündeki katkılarınız sekmesinden ulaşabilirsiniz.

google-drive-rehberler

3 Yorum. Yeni Bırakın

çok güzel site olmui makaleyi çok beğendim emeğinize sağlık

Cevapla

Teşekkür Ederiz Yenilikleri Paylaşmaya Devam Edeceğiz Başarılı Günler.

Cevapla
MUHAMMET TEKİN
9 Mayıs 2020 17:58

Benim puanım da var bunu nasıl alana çevirecem bilmiyorum

Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>