BiTaksi arayüz tasarımını yeniledi

bitaksii

1,5 milyon dan fazla indirilen BiTaksi, arayüz tasarımını yeniledi. Yenilemeyle birlikte ücret hesaplama, trafik durumuna göre rota alternatifleri ve tahmini yolculuk süresi gibi özelliklerde ekledi.

BiTaksi’nin arayüz tasarımı artık daha beyaz ve modern. Ayrıca iOS’un sınırları da zorlanarak bildirim merkezinden (yani ‘today widget’) taksi çağırmak ve iPhone 6S ile 6S Plus kullanıcıları için ‘3D touch‘ özelliği eklenmiş ve bu sayede uygulamayı açmadan çeşitli aksiyonlar almak mümkün.

Yeni güncellemeyle birlikte  Yolculuğu Paylaş servisinde de bir takım iyileştirmelere gidilmiş. Bu özellik sayesinde  BiTaksi kullanıcıları; yolculuk detaylarını dilediği kişiyle/kişilerle paylaşarak, yolculuklarının gerçek zamanlı olarak takip edilebilmesine olanak tanıyor.

BiTaksi, işitme ve görme engelliler için özel olarak geliştirilen çeşitli kolaylıkların da devreye girdiğini belirtelim.

BiTaksi ile bugüne kadar 4,5 milyondan fazla yolculuk yapıldı

İstanbul’da 10 bin, Ankara’da ise 1000 aktif sürücü bulunan BiTaksi üzerinde bugüne kadar 4,5 milyonun üzerinde yolculuk gerçekleştirilmiş. Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre bu yolculukların yaklaşık olarak yüzde 25’i kredi kartı, PayPal ya da BKM Express gibi dijital yollarla ödenmiş.

2 sene önce hayatımıza giren BiTaksi’nin yeni güncellemesi, özellikle gerçek zamanlı yolculuk takibi özelliğiyle dikkat çekmekte. Bunun dışında şirket hakkındaki güncel rakamlara da bakarak yeni özellikler haricinde arayüz tasarımını da tamamen yenileyen BiTaksi’nin yola emin adımlarla devam ediyor.

İsterseniz  BiTaksi’nin güncellenen Android ve iOS uygulamalarını deneyebilirsiniz.

 

Yorum yok

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>