Net Hareket Tam Hizmet Ajansı

[vc_column_text]

Fotoğraflarınızı Animasyona Dönüştürün

Fotoğraflarınızı Animasyona Dönüştürün

Image to Cartoon, fotoğrafınızı yapay zeka yardımı ile saniyeler için karikatürize ediyor ve kişiyi anında çizgi film evreni karakterine dönüştürür.

Dijitalleşmenin ve gelişen teknolojinin hayatımızı her alanda ve daima kolaylaştırmaya başladığını önceden tekrar tekrar belirttik. Bu dönüşüm işe yarar uygulamaları ve platformları hayatımıza dahil etmenin beraberinde bazen eğlenmemize, internet sayesinde hoş vakit geçirmemize de sağlıyor. Kişisel olarak fotoğraf uygulamalarını çok sevdiğimi söyleyebilirim.

Efektleri denemeyi, “eğer bir çizgi film karakteri olsaydım nasıl olurdum?” diye düşünerek fotoğraf üstünde oynamayı kendisine boş vakit yaratabilen pek çok kişinin sevdiğinden de eminim.
Hemen hemen her gün yeni bir fotoğraf düzenleme uygulamasıyla karşılaşıyoruz; fakat resimleri çizgi karakterlere çeviren ve bunu gerçekleştirirken kalite kaybı yaşatmayan bir uygulama bulmak çok zor.

Bu kapsamda hayata geçirilmiş ve bütünüyle bedava dağıttığı olarak hizmet sunan Image to Cartoon ise bu işi bazı benzerlerine kıyasla daha iyi yapıyor.
Üyelik gerektirmiyor ve bedava dağıttığı olarak hizmet veriyor
Girişimin yapmış olduğu zaten adında açık bir biçimde ortada. Sizin bir fotoğrafınızı yapay zeka yardımı ile saniyeler için karikatürize ediyor ve kişiyi bir anda çizgi film evreni karakterine dönüştürüyor.

Fotoğraflarınızı Animasyona Dönüştürün:Image to Cartoon

Sitenin en güzel yanı hiçbir biçimde üyelik gerektirmemesi ve resimlerinizi kendi veri tabanında saklamıyor oluşu. Image to Cartoon’u kullanarak nasıl fotoğraf yükleyebileceğinizden de bahsetmeden geçmek olmaz. Platformun web sitesine girdiğiniz zaman sağ tarafta “Upload an Image” sekmesini göreceksiniz. O bölüme yüzünüzün belirgin olduğu, aydınlık ve maksimum 5000×5000 boyutlarında bir fotoğrafınızı yüklemelisiniz Image to Cartoon sizi çizgi karaktere çevirecek.

Dönüşüm gerçekleştikten sonra fotoğrafınız erkek ve kadın için farklı olarak değişik birkaç arka planla size sunulacak, isterseniz arka planın olmadığı bir fotoğraf da olacak.

Yani sizi bir anda Noel Baba yapabileceği gibi kendinizi spor yapan bir karakter olarak da bulabilirsiniz.
Fotoğrafları dilerseniz küçük boyutlu halleriyle dilerseniz HD olarak indirmeniz için de seçenek sunuluyor. Image to Cartoon’un izin vermiş olduğu ücretsiz fotoğraf sayısı haftalık 10 olarak belirtilmiş, fakat bunun doğruluğundan pek de emin olamadım, zira siteyi her yenileyişimde aynı ibare ile karşılaşıyorum ve pek çok fotoğraf denemiş olmama rağmen bana herhangi bir kota uygulamadı.
Sonuç olarak Image to Cartoon, sevimli ve kullanımı basit bir uygulama. Eğer bu tarz uygulamalara ilgi duyuyorsanız Image to Cartoon’a göz atabilirsiniz. Image to Cartoon ekibinin benzer bir biçimde çalışan Image to Sketch ve Image to Caricature adlı iki aracı daha bulunmakta.[/vc_column_text]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir