Google Chrome’dan Işın Kılıcı : Lightsaber Escape

glx

Google,Star Wars severleri çok mutlu edecek bir oyun yayınladı.“Lightsaber Escape” oyunu ile telefonunuzu ışın kılıcına dönüştürüp, Stormtrooper’lara karşı savaşabiliyorsunuz.

lightsamber

Oyuna tarayıcınızdan ulaşabilirsiniz.Bilgisayarınızdan ya da telefonunuzdan buradaki adrese girip,sitede karşınıza çıkan g.co/lightsaber/ ile başlayan kodu diğer cihazınızın tarayıcısında,adres çubuğuna yazıp arıyorsunuz.

slack-imgs_com_0_0

 

Yapmanız gereken yalnızca bu kadar.Daha sonra iki cihaz internet üzerinden birbirleriyle eşleşiyor.Ardından karşınıza gelecek olan ekranda ışın kılıcınızın kalibre ayarını yapıp oyuna başlıyorsunuz. Lightsaber Escape adlı oyunda amaç,karşınıza gelen Stormtrooper’ların atışlarını ışın kılıcınız ile geri yollamak.

Screen-Shot-2015-12-15-at-10_00_18-AM

 

Sonrasında oyunu ne kadar sürede bitirdiğinizi sosyal medya üzerinde paylaşıp arkadaşlarınıza meydan okuyabilirsiniz.Bu oyun ile Star Wars hayranı olmayanların bile eğlenceli vakit geçirecek.

Yorum yok

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>